Kalendář akcí

  zpět

Koncert Martina Bačová housle, Miroslav Sekera klavír

31. 1. 2019

Kruh přátel hudby Vás srdečně zve na koncert. Ve čtvrtek 31. ledna vystoupí v sále ZUŠ houslistka Martina Bačová a klavírista Miroslav Sekera.

Martina Bačová patří k nejvýraznějším představitelům nastupující umělecké generace. Studovala konzervatoře v Ostravě a v Praze, Fakultu umění v Ostravě a Hochschule für Musik v Drážďanech, získala také stipendium na Cleveland Encore-School for Strings. Je vítězkou prestižních houslových soutěží, její sólové album získalo prestižní britské ocenění International Record Review Outstanding Recording. Vystupuje s významnými orchestry i sólově po celé Evropě, Koreji a USA.

Miroslav Sekera je velmi vyhledávaným klavíristou spolupracujícím s našimi nejlepšími sólisty. Svůj nevšední talent rozvíjel již od tří let. Díky jeho mimořádným schopnostem byl vybrán mj. i do role malého Mozarta oscarového filmu „Amadeus“. Je absolventem Pražské konzervatoře a AMU, je vítězem prestižních mezinárodních soutěží u nás i v Evropě, Nahrál sólová CD u firmy Multisonic a další tři v USA.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  nahlásit závadu

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace