Proběhlé akce

  zpět

36. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenise

V již tradičním termínu na první svátek vánoční se uskutečnil v herně stolního tenisu v Národním domě v Žacléři 36. ročník Vánočního turnaje tříčlenných družstev.

Termín 25.12. byl kdysi dávno vybrán záměrně, aby se účastníci v průběhu Vánočních svátků hezky rozhýbali, což byl výborný nápad. Této příležitosti využilo v tomto ročníku 10 družstev. které se utkali vyřazovacím systémem na dvě porážky. Tento systém zaručuje to, že si každé družstvo a tím i každý hráč, dostatečně zahraje. V každém družstvu může startovat jeden registrovaný hráč. Vítězství v turnaji obhájilo družstvo ve složení Tonda Nikl, Pepa Kloz a Petr Vlasák, na druhém místě skončilo družstvo ve složení Roman Demuth, Standa a Roman Businští a na třetím místě družstvo v sestavě Mirek Vlasák a otec a syn Bernardovi. Za organizaci turnaje chci poděkovat členům oddílu stolního tenisu. Za zajištění občerstvení patří poděkování Šárce Urbanové. Turnaj se mohl konat díky finančnímu příspěvku z Grantového programu města Žacléř na rok 2018 a díky sponzorskému příspěvku Řeznictví Libor Šrol Trutnov. Další akcí, kterou bude náš oddíl pořádat, bude Velikonoční turnaj jednotlivců 27.4.2019.
M. Vlasák - předseda oddílu stolního tenisu TJ Baník Žacléř

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  nahlásit závadu

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace