Proběhlé akce

  zpět

Aktuální informace o rekonstrukci hlavní silnice

Práce na druhém úseku rekonstrukce hlavní silnice Policie – Keramtech měly začít 8. července, podle aktuálních informací od investora dojde ale k posunutí termínu a tato část komunikace bude průjezdná minimálně do úterý příštího týdne, tedy 16. července.

Výlukové jízdní řády nicméně zůstávají v platnosti, neb organizátor regionální dopravy tuto informaci neměl a držel se při jejich tvorbě původně daných termínů. Autobus přes Bernartice tak začíná a končí u zastávky vlakového nádraží, autobus přes Babí začíná a končí na Rýchorském náměstí. Navrácení se k běžnému jízdnímu řádu a opětovném zavedení výluky v příštím týdnu je vzhledem ke všem nutným lhůtám nereálné.

Rád bych při té příležitosti znovu připomněl, že rekonstruovaná silnice není města, město opravu neplatí, nekoordinuje objízdné trasy ani netvoří jízdní řády. Stejně tak nerozhoduje o tom, kolik pracovníků v danou chvíli na stavbě je a jak dlouho. Naše role je v podstatě zprostředkovatelská, snažíme se shánět informace a předávat je občanům, aby se mohli na aktuální situaci připravit.

Že je to pro každého obyvatele Žacléře komplikované víme, za vzniklé potíže se omlouváme a prosíme o trpělivost. Aleš Vaníček, Valentin Herman

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  nahlásit závadu

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace