Proběhlé akce

  zpět

Informace o doručování písemností osobám s trvalým pobytem na adrese ohlašovny

Oznámení o uložení doporučené zásilky a výzvy s poučením pro občany, kteří mají adresu trvalého pobytu Rýchorské náměstí 181, 542 01 Žacléř

se ukládají na MěÚ Žacléř, Rýchorské náměstí 181, v kanceláři podatelny. Občan s touto adresou má možnost dotazem zjistit, zda pro něho byla doručovatelem zanechána výzva, buď osobně nebo na telefonním čísle 499 739211.

Obyčejné zásilky jsou rovněž ukládány na výše uvedené adrese a lze se na ně informovat či si je vyzvednout výše uvedeným způsobem.

Dále upozorňujeme, že z výše uvedené povinnosti ohlašoven nevyplývá povinnost ohlašoven aktivně informovat občany s adresou trvalého pobytu na adrese ohlašovny o tom, že ohlašovna obdržela oznámení o uložení zásilky či výzvy s poučením.

V zájmu každého občana by mělo být učinění takových opatření, aby mu mohly být písemnosti doručovány tam, kde se fakticky zdržuje, případně využití všech možností vyplývajících z platné legislativy (např. zajištění „odnosu“ nebo „dosílky“ na poště, zřízení P.O.BOXu na poště, zřízení datové schránky, nahlášení doručovací adresy na ohlašovně).

 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  nahlásit závadu

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace