Kalendář akcí

  zpět

Musica Florea - koncert

13. 2. 2020

Kruh přátel hudby Vás srdečně zve na další špičkový koncert. Ve čtvrtek 13. února vystoupí vynikající soubor Musica Florea pod vedením violoncellisty a dirigenta Marka Štryncla.

Je to soubor věnující se studiu dobových pramenů a původní interpretaci skladeb od baroka až po 20. století. Je znám i svými projekty barokního divadla. Soubor si získal mezinárodní renomé. Hostuje na významných světových festivalech a spolupracuje s význačnými sólisty i ansámbly (Magdaléna Kožená, Phillipe Jaroussky, Orlando Consort, Les Pages et les Chantes du Centre de Musique Baroque de Versailles a mnoho dalších). Je držitelem řady přestižních ocenění (nejlepší nahrávky roku, Cannes Classical Award – MIDEM atd.). V Žacléři zahraje ve složení dvoje housle, viola, violoncello a contrabas, hostem večera bude klavíristka Petra Matějová. Večer bude věnován skladbám Clary Schumann. Vstupenky jsou od pondělí v předprodejí, můžete je i objednat jako obvykle mailem nebo na tel. 774 032 776. Jste srdečně zváni. 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace