Cyklistické pohraničí

INFORMACE O MIKROPROJEKTU: Projekt navazuje na mnohaletou spolupráci města Žacléř a samosprávného okresu Lwówek Śłąski při pořádání cyklistických a jiných sportovních akcích. Cílem projektu je zvýšit intenzitu spolupráce mezi institucemi, organizacemi partnerů a navázat tak další kontakty mezi obyvateli. Cílem je také rozvoj již navázaných kontaktů mezi institucemi partnerů (úřady, sportovní spolky či kulturní organizace) a především navázání nové spolupráce, což je důležitým aspektem pro budoucí rozvoj této pohraniční oblasti.

AKTIVITY MIKROPROJEKTU: V rámci projektu bude zakoupen cyklovlek a pro české i polské zájemce bude zorganizováno několik společných akcí. V cyklistice to bude přejezd Krkonoš, ukončení cyklistické sezóny na Žacléřsku v roce 2021 a její zahájení v roce 2022. Polský partner uspořádá již tradiční akce, kterými jsou cyklistický výlet Údolím Bobru, zakončení cyklistické sezóny 2022 i tradiční sjíždění řeky Bobr na kajacích. Projekt bude realizován v období od 1.6.2021 do 31.5.2022.

NÁZEV PARTNERA PROJEKTU: Powiat Lwówek Śłąski

Registrační číslo: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0002654

 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace