Zahájení cyklistické sezóny 2023

Akce se koná v rámci projektu „Zahájení cyklistické sezóny 2023“, reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/21_036/0003252, partnerem je Powiat Lwówecki.

INFORMACE O MIKROPROJEKTU:
• V rámci projektu bude zrealizována akce Zahájení cyklistické sezóny v Žacléři, která je určena pro širokou veřejnost včetně rodin s dětmi. Této akce se zúčastní také účastníci s území polského partnera, ale účastní se polští občané z blízkého okolí Žacléře. Vedení trasy je vždy plánováno tak, aby procházelo jak českým, tak i polským územím a účastníci měli možnost seznámit se s přírodními i kulturními zajímavostmi, které se zde nacházejí.

AKTIVITY MIKROPROJEKTU:
• V rámci projektu bude uspořádána sportovní akce, konkrétně Zahájení cyklistické sezóny na Žacléřsku, která se koná vždy druhou květnovou sobotu a je určena pro všechny skupiny cyklistů. Trasa je vždy vybírána tak, aby vedla po území České republiky a Polska a aby její profil umožnil ji absolvovat všem věkovým kategoriím od rodin s dětmi po seniory. Organizaci akce zajišťuje žadatel, který zajistí i dopravu účastníků od polského partnera. Úkolem polského partnera je zajištění náboru účastníků a koordinace při jejich dopravě na místo akce a zpět.
 

Cyklistická sezóna na Žacléřsku byla zahájena a po trase z Rýchorského náměstí vyrazilly přes dvě stovky účastníků. Cíl byl tradičně na Bretu, pro každého s občerstvením a dárkem v podobě blikačky. Foto: Jiří Pospíšil / Městské muzeum Žacléř

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace