Ubytování

  zpět

Kulturní dům Žacléř

Na trase Trutnov – Pec pod Sněžkou, 15 km severně od Trutnova odbočíte do Žacléře.
Kulturní dům je situován přímo ve středu malebné obce Žacléř a nabízí Vám ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Okolní příroda přímo vybízí k turistickým toulkám, či cyklistickým výpravám po nejznámějších horách.
Svojí polohou je ideální pro strávení zimní dovolené spojené s lyžováním na blízkém lyžařském vleku: ARAKIS, BRET. V okolí Žacléře je spousta značených cyklostezek i stezek pro pěší turistiku v letním i zimním období.

Vybavení objektu
2,3 a 4 lůžkové pokoje se soc. zařízením v pokojích či mimo pokoje. Objekt je vybaven  společnou kuchyňkou s vařičem, rychlovarnou konvicí , nádobím a lednicí.
Ve všech prostorách je k dispozici wi-fi připojení k internetu. Dva pokoje jsou vybaveny i TV přijímačem.

Možnosti stravování
pro 5 a více lidí je možné dojednat snídani, polopenzi, či plnou penzi v restauraci KAHAN, která se nachází přímo v Kulturním domě.

 

Sportovní možnosti
Lyžařský areál Žacléř - Prkenný Důl, lyžařský areál Bret. Značené cyklostezky, pěší turistika. V regionu tenisové kurty, fotbalová a volejbalová hřiště. 

Kontakty
Adresa:
J. A. Komenského 143
54201, Žacléř

 

Tel: +420 499 776 371
Mobil: +420 724 633 279
E-mail: kulturni.dum@gemec.cz
www: www.kd-zacler.cz

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace