Zima

  zpět

Sjezdové lyžování

Lyžařský areál ARRAKIS
Hlavní lyžařskou lokalitou je lyžařský areál ARRAKIS v nejvyšším místě Prkenného Dolu. Prostorné, vzdušné sjezdovky s maximálním převýšením 260 m a s třemi vleky o celkové kapacitě 2.700 osob a délce až 1.100 m, napojené na systém Skidata je rájem pro celé široké spektrum lyžařů od těch nejméně náročných, až po ty nejnáročnější. Lyžařský areál vám kromě kvalitně upravených a umělým sněhem zasněžovaných sjezdovek nabízí i další služby jako je půjčovna lyží (sjezdových i běžeckých) a snowboardů, včetně dalšího vybavení, rychlé občerstvení, a to vše (stejně jako parkoviště pro 150 automobilů) přímo v lyžařském areálu u dojezdu sjezdovek. V 50 m vzdáleném penzionu Zelený mlýn můžete po příjemně prožitém dni na lyžích posedět a povečeřet, resp. poobědvat v moderní, stylové restauraci.

http://www.arrakis-zacler.com/

Snad největším turistickým trumfem zdejšího regionu, je možnost velice dobrého lyžařského vyžití v Prkenném Dole na několika sjezdovkách se čtyřmi vleky. Tou kratší a skromnější sjezdovkou pro méně náročné lyžaře je sjezdovka BRET.

 Celeroční sportovní a rekreační areál BRET

Nové lyžařské středisko Bret nabízí v centru Prkenného Dolu 3 vleky:
- 100 m pro nejmenší a začínající lyžaře
- 300 m pro školy a lyžařské výcviky
- 500 m pro všechny lyžaře

Sjezdovka je osvětlena pro noční lyžování, dále nabízíme lyžařskou školu a občerstvení u vleku. V areálu můžete zároveň využít restauraci a Wellness centrum vybavené saunou, kryosaunou, vířivkami, lze objednat masáže.

http://www.bretcz.cz

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace