Proběhlé akce

  zpět

Informace o doručování písemností osobám s trvalým pobytem na adrese ohlašovny

Oznámení o uložení doporučené zásilky a výzvy s poučením pro občany, kteří mají adresu trvalého pobytu Rýchorské náměstí 181, 542 01 Žacléř

se ukládají na MěÚ Žacléř, Rýchorské náměstí 181, v kanceláři podatelny. Občan s touto adresou má možnost dotazem zjistit, zda pro něho byla doručovatelem zanechána výzva, buď osobně nebo na telefonním čísle 499 739211.

Obyčejné zásilky jsou rovněž ukládány na výše uvedené adrese a lze se na ně informovat či si je vyzvednout výše uvedeným způsobem.

Dále upozorňujeme, že z výše uvedené povinnosti ohlašoven nevyplývá povinnost ohlašoven aktivně informovat občany s adresou trvalého pobytu na adrese ohlašovny o tom, že ohlašovna obdržela oznámení o uložení zásilky či výzvy s poučením.

V zájmu každého občana by mělo být učinění takových opatření, aby mu mohly být písemnosti doručovány tam, kde se fakticky zdržuje, případně využití všech možností vyplývajících z platné legislativy (např. zajištění „odnosu“ nebo „dosílky“ na poště, zřízení P.O.BOXu na poště, zřízení datové schránky, nahlášení doručovací adresy na ohlašovně).

 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace