Proběhlé akce

  zpět

Jubilejní sezóna Kruhu přátel hudby

Kruh přátel hudby čeká jubilejní, 20. koncertní sezóna a na úvod Vás zvu na zahajovací koncert kytarového dua Siempre Nuevo, které se uskuteční ve středu 20. října, vstupenky jsou již v předprodeji.

- 18. listopadu zahraje Michaela Koudelková na zobcové flétny a Jiří Hrubý na klavír
- 7. prosince přivítáme Bohemia Saxophone Quartet,
- na přelomu února a března to bude violoncellista Jiří Bárta s klavíristkou Terezou Fialovou
7. dubna vokální soubor Gentlemen Singers
- 19. dubna Škampovo kvarteto
- na závěr v květnu tradičně jazzový koncert – Jakub Zomer tentokrát přijede s klasickým jazzovým triem, jména jsou absolutní špička ve svém oboru! Navíc v této sestavě je uslyšíme možná jen v Žacléři! Sestava: Jakub Zomer – tentokrát bude hrát na klasický klavír (a určitě si i zazpívá), Robert Balcar – kontrabas, Daniel Šoltis – bicí.


Jsou samozřejmě v platnosti koronavirová opatření, která se ještě můžou změnit, prosím sledujte vývoj. Zatím platí, že na koncert se musí předložit potvrzení o očkování nebo prodělaném kovidu nebo o testování. Čestné prohlášení o samotestování bohužel již neplatí. Pokud neočkovaní nebudou mít testy, bude možnost se otestovat (či samotestovat) na místě před koncertem, ale to prosím spíše v krajním případě. Testy a vyhodnocení přeci jen nějakou dobu trvají (cca 10 minut), snažím se sehnat testy za přijatelnou cenu a neinvazivní („plivací“). Ale to ještě upřesním.
Děkuji a doufám, že posluchači i sponzoři nám zachováte přízeň a že se zase shledáme!
Jiří Jirásek

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace