Proběhlé akce

  zpět

Kabelová televize - změna signálu od 25. ledna

Kabelová televize informuje své zákazníky, že dne 25. 1. 2022 dojde v důsledku technologických změn k trvalému přechodu z distribuce televizního signálu ve formátu DVB–T na formát DVB–C.

Stávající vysílací formát DVB-T není pro kabelové sítě vhodný, primárním formátem pro vysílání v kabelových sítích je DVB-C. Přechod na DVB-C umožní programovou nabídku rozšířit a vysílat více televizních programů v HD rozlišení. Zároveň dojde k ukončení poskytování doplňkové služby - analogového vysílání.
Změna formátu na DVB-C se bohužel neobejde bez dočasného výpadku televizních služeb, ke kterému dojde dne 25. 1. 2022 v 9:00 hod. Po provedení technologických změn je nutné, aby si všichni zákazníci přeladili své TV přijímače na nový vysílací formát DVB-C. O dokončení prací na síti budete informováni prostřednictvím SMS zprávy (před jejím obdržením TV přijímače nepřelaďujte).
Po automatickém přeladění TV přijímače budou všechny TV programy naladěny v pořadí dle největší sledovanosti (lze následně manuálně upravit).
V případě, že se Vám přeladit nepodaří, kontaktujte Zákaznickou linku 848 800 858 nebo na e-mail: info@ktcz.eu.
Ve výjimečných případech lze u starších televizorů využít set-top boxy DVB-C za zvýhodněných podmínek (jednorázový prodej 690 Kč nebo měsíční pronájem 29 Kč měsíčně).
Novou programovou nabídku vloží firma na svůj web dne 24. 1. 2022. Informace ke změně vysílacího formátu na DVB-C obdržíte také e-mailovou zprávou.
KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace