Proběhlé akce

  zpět

Konec termínu zápisu do ZUŠ se blíží

Srdečně vás zveme k zápisu nových žáků do hudebního a výtvarného oboru Základní umělecké školy v Žacléři. Přihlášení probíhá elektronicky na internetových stránkách školy www.zuszacler.cz do 31. května 2023. Zápis pak proběhne 5. - 7. června odpoledne v budově školy.

Přesný termín bude určen vždy po osobní domluvě.

 Do přípravného studia přijímáme děti od 5 let, do základního studia od 7 let, případně i mnohem starší. Děti od 14 let pak mohou studovat ve II. stupni studia.

 V hudebním oboru je možné učit se hře na klavír, zobcovou flétnu, klarinet, saxofon, kytaru, zpěv - klasický i se zaměřením na populární hudbu, sborový zpěv, elektronické klávesové nástroje a elektronické zpracování hudby. Děti také mohou zpívat v pěveckých sborech, komorních pěveckých uskupeních či hrát v instrumentálních souborech.

Ve výtvarném oboru se děti seznámí s různými technikami jako malba, kresba, grafika, keramika, základy sochařství apod.

Výsledky svého studia mohou pak děti prezentovat na různých akcích školy, koncertech, výstavách apod.

 Studium na Základní umělecké škole je také výbornou přípravou na střední či vysoké školy. Naši studenti úspěšně zvládají přijímací zkoušky na školy s uměleckým zaměřením (pedagogické školy s hudební nebo výtvarnou výchovou, fakulty, konzervatoře, školy grafické, uměleckoprůmyslové, designu, sochařské, keramické, návrhářství atd.). Někteří se také uplatňují jako pedagogové na ZUŠ nebo i jako umělci ve svobodném povolání.

 Neodkládejte přihlášení svých dětí na pozdější období nebo dokonce po prázdninách, z kapacitních důvodů by už nemusely být ke studiu přijaty!

 S případnými dotazy se můžete obrátit na tel. 499 776 350 nebo 774 032 776.

 Těšíme se na setkání!

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace