Proběhlé akce

  zpět

MAS Krkonoše a dotazníky pro veřejnost

Místní akční skupina Krkonoše, přes kterou i město Žacléř čerpalo několik dotací, nás požádala o pomoc se získáním odpovědí do čtyř dotazníků, zaměřených na naše území: občanská spokojenost, podnikatelské aktivity, zemědělství a dotazník pro majitele lesů a podnikatelů v lesnictví a myslivosti.

Kdokoli má zájem, může kterýkoli z dotazníků vyplnit a jednoduše odeslat.

Níže uvádíme jednotlivá dotazníková šetření.

 1.      Občanská spokojenost

Vážení občané regionu Krkonoš! Chtěli bychom Vás požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká občanského života, tady u nás na venkově. Dotazník zabere max. 5 min. Vaše odpovědi jsou pro nás důležité a výstupy z tohoto dotazníkového šetření použijeme pro zpracování koncepční části Strategie územního rozvoje CLLD MAS Krkonoše pro další období 2023-2027. Dotazník je možné vyplnit do 15.4.2021.

https://www.netquest.cz/dotaznik/615476/dotaznik-pro-obyvatele-na-uzemi-mas-krkonose.html?fbclid=IwAR2kPHVJm6Zx2jkmveh3nr7Mk9xEu2KqIAox103g_WrEQ_iiIqQtFIFhDf0

2.      Podnikatelské aktivity

Vážení občané regionu Krkonoš! Chtěli bychom Vás požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká Vašich podnikatelských aktivit, tady u nás na venkově. Dotazník zabere max. 5 min. Vaše odpovědi jsou pro nás důležité a výstupy z tohoto dotazníkového šetření použijeme pro zpracování koncepční části Strategie územního rozvoje CLLD MAS Krkonoše pro další období 2023-2027. Dotazník je možné vyplnit do 15.4.2021.

https://www.netquest.cz/dotaznik/615582/dotaznik-pro-podnikatele-na-uzemi-mas-krkonose.html

3.      Podpora zemědělských aktivit

Vážení občané regionu Krkonoš! Chtěli bychom Vás požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká zemědělské činnosti, tady u nás na venkově. Dotazník zabere max. 5 min. Vaše odpovědi jsou pro nás důležité a výstupy z tohoto dotazníkového šetření použijeme pro zpracování koncepční části Strategie územního rozvoje CLLD MAS Krkonoše pro další období 2023-2027. Dotazník je možné vyplnit do 15.4.2021.

https://www.netquest.cz/dotaznik/615136/dotaznikove-setreni-pro-zemedelske-podnikatele-na-uzemi-mas-krkonose.html

4.      Podpora majitelům lesa, lesnictví a myslivosti

Vážení občané regionu Krkonoš! Chtěli bychom Vás požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká lesnictví a myslivosti, tady u nás na venkově. Dotazník zabere max. 5 min. Vaše odpovědi jsou pro nás důležité a výstupy z tohoto dotazníkového šetření použijeme pro zpracování koncepční části Strategie územního rozvoje CLLD MAS Krkonoše pro další období 2023-2027. Dotazník je možné vyplnit do 15.4.2021.

https://www.netquest.cz/dotaznik/616348/dotaznik-pro-podporu-lesnictvi-na-uzemi-mas-krkonose.html

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace