Proběhlé akce

  zpět

Munipolis - ucelené informační místo pro občany

Informační technologie se zlepšují, a i u nás nastal čas udělat krok vpřed. Město využívá pro informování občanů tištěný zpravodaj, webové stránky, facebookový profil, sms kanál a kabelovou televizi. Je toho dost, ale moderní nástroj zajišťující rychle dostupný, jednoduchý a efektivní zdroj informací chybí. Proto jsme se zapojili do systému Munipolis, který v České republice využívá přes 2000 obcí a měst.

Služba je zdarma a nabízí novinky z města, pozvánky na kulturní a sportovní akce, informace o dopravních uzavírkách, odstávkách vody, upozornění na krizové události apod.


Občané, návštěvníci i turisté budou mít díky systému Munipolis informace rychle, jednoduše, přehledně a trvale k dispozici v mobilním telefonu i na počítači.


Jak se registrovat:
- stačí vyplnit ve zpravodaji přiložený formulář a donést ho do Městského muzea nebo na podatelnu městského úřadu
- stáhnout si aplikaci Munipolis do telefonu a zaregistrovat se
- přihlásit se k odběru informací na https://zacler.munipolis.cz/registrace


Informace lze přijímat emailem, SMS zprávami i prostřednictvím mobilní aplikace Munipolis, kterou si lze zdarma stáhnout do telefonu. Právě mobilní aplikace představuje nejlepší způsob, jak jednoduše a rychle získávat informace o dění ve městě.
Munipolis postupně zcela nahradí dosavadní zasílání informačních sms ze systému Sojka.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace