Proběhlé akce

  zpět

Objízdný jízdní řád autobusů

Z Královéhradeckého kraje jsme obdrželi objízdný jízdní řád, vytištěný si ho můžete vzít v přízemí městského úřadu, na chodbě pošty a v samoobsluze ENAPO na sídlišti B. Němcové.

Vzhledem k zásadnosti dopadu do konstrukce okružní linky 401 prosím věnujte změnám pozornost.
- Na trase Trutnov – Babí jsou vedeny zvláštní spoje, jejich počet je přizpůsoben aktuálnímu využití ze zastávek na Babí.
- Spojení ze Žacléřského výběžku je zajištěno přes Bernartice, tato trasa je posílena, aby částečně vynahradila chybějící spojení přes Babí.
- Dílčí spoje přes Královec jsou vedeny již z/do Trutnova a tím pádem v trochu odlišných časech
- Z Křenova odjedou spoje nově v 6:58 (směr Bernartice – Trutnov) a 13:43 (směr Žacléř).
- Autobusy se budou bez větších prostojů otáčet v Žacléři a pojedou zpět. Je tak možné cestovat například z Trutnova do Královce přes Žacléř." Odbor dopravy KHK
- Prkenný důl z důvodu nižšího využití a stabilizace obratu spojů v Žacléři je obsluhován jen vybranými spoji
- Pro spojení z/do H.Staré Město je možné využít buď přestupu mezi spoji Žacléř – Trutnov a Trutnov – Babí, nebo jiných regionální spojů zajišťovaných v úseku Trutnov – H. Staré Město. V rámci tarifu IREDO lze zakoupit papírovou přestupní jízdenku, která je z celé zóny Trutnov do zastávek na Žacléřsku za stejnou cenu, ať již cestující nastoupí na Zelené louce, nebo na aut.st. Při cestování na časové jízdné se rovněž cena nemění.

Odbor dopravy KHK

Soubory

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace