Proběhlé akce

  zpět

Pozvánka na koncert Kruhu přátel hudby

Kruh přátel hudby Žacléř zve na koncert dechového kvintetu Alinde Quintet, který se koná v pondělí 22. dubna. Soubor se krátce po svém vzniku v roce 2019 vyšvihl do špičky ve svém oboru.

Zvítězil také na mezinárodních soutěžích Bucharest International Music Competition a v ODIN International Musica Competition a dále v Mezinárodní soutěži komorních souborů OPUS 2021 v Krakowě, v Mezinárodní soutěži Carla Nielsena v Kodani. Jeho členy jsou Anna Talácková (flétna), Barbora Trnčíková (hoboj), David Šimeček (klarinet), Kryštof Koska (lesní roh) a Petr Sedlák (fagot). Členové souboru také zastávají vedoucí pozice v předních českých i zahraničních orchestrech (Orchestr Národního divadla, Filharmonie Brno, Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Münchner Symphoniker, zároveň působí v České filharmonii, Symfonickém orchestru Českého rozhlasu a v PKF - Prague Philharmonia.

Vstupenky jsou v předprodeji v ZUŠ, objednávky vstupenek na tel. 499 776 350, 774 032 776, jirasekza@seznam.cz.

Těšíme se na setkání!

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace