Proběhlé akce

  zpět

Roušky od dobrovolnic poslouží nejen našim občanům

V pondělí 23. března proběhlo další předání roušek těm, kdo si přišel před prodejny COOP a ROSA MARKET. Dalších 40 ks putovalo v tomto týdnu na Technické služby Žacléř a několikrát byl doplněn i rouškovník, který je při vstupu na Městský úřad.

Do dnešního dne bylo ještě 24 roušek rozvezeno a 15 ks převzala paní Gottsteinová pro Oblastní charitu. Pro Žacléř a okolí zajišťuje komplexní terénní ošetřovatelskou službu také Alice – Oblastní spolek českého červeného kříže, kde uvítaly 20 roušek.
Zbylé roušky (100 ks) byly nabídnuty do Rehamedici, kde jsou již podle provozní, zajištěni, a tak našly uplatnění v nemocnici Trutnov, na oddělení ARO. Podle slov sestry, která roušky přebírala, se prý rozdělí s dětskou léčebnou Vesna v Janských Lázních, kde mají také velký nedostatek. Dohromady předala sociální komise k dnešnímu dni 610 roušek.
Je nám jasné, že jsme nebyli jediní, kdo se vrhnul do šití, proto znovu velké díky všem, kdo obětoval svůj čas pro nás všechny. Mělo to a má smysl!
Věříme, že celou tuto situaci zvládne naše město důstojným způsobem a my všichni bez zdravotních potíží. R. Kligerová a P. Jirušková
Společně to zvládneme! Děkujeme.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace