Proběhlé akce

  zpět

Roušky rozdány

V dopoledních hodinách, jak jsme avizovali, byly rozdány roušky, které dobrovolnice ušily pro sociální komisi. Bohužel se na všechny nedostalo, ale pracuje se dál. Vydali jsme dnes 133 kusů roušek. Pro někoho je to možná malé číslo, ale aktivně nám šijí pouze tři ženy, kterým tímto moc děkujeme i jménem všech občanů. Další ženy stříhají, žehlí a připravují pro šití.

Stále platí výzva, kdo může a šije si pro svou rodinu a známé, pokud by našil nějaké roušky navíc, ozvěte se. Zájem z řad spoluobčanů je veliký, bohužel jsme počtem našitých roušek limitovaní, tak se snad na nás nebude nikdo zlobit, že nerozdáváme ve velkém. Je také na každém z nás, jak k tomu přistoupí a zda si zbytečně nebere či neobjednává roušky dvakrát. Není v našich silách kontrolovat, kdo už si vyzvedl a zda opravdu bere roušku sousedce či nikoliv. Nechceme ani v těchto těžkých dnech nikoho zpovídat a pátrat, kde roušky skončí. V první vlně byl cíl rozdat roušky seniorům a to se myslím podařilo. Budeme rádi, když budeme moci rozdávat neomezeně všem, materiálu je zatím dost, jen chybí další šikovné ruce. Myslíme si, že lidí, kteří se alespoň trošku kamarádí s šicím strojem, bude v našem městě hodně. Nezapomínejte na ostatní a buďme v této krizové době ohleduplní a loajální. Dodržujte také 2 metry rozestupy, při dnešním rozdávání roušek s tím byl trochu problém.

Společně to zvládneme! Děkujeme.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace