Proběhlé akce

  zpět

Společné putování polsko-českým pohraničím

Obec Lubawka ve spolupráci s českým městem Zaclerz realizuje projekt s názvem „Společné putování polsko-českým pohraničím“. Projekt si klade za cíl oživit turistický ruch na polsko-českém pomezí, posílit vazby mezi partnery a ukázat krásu našich oblastí.

V rámci projektu bude natočen film propagující turistické a poznávací hodnoty pohraničí a vydána turistická mapa s popisem zajímavostí, míst, která stojí za to navštivit a vidět, nacházejících se v oblastech obou partnerů.
Hlavní aktivitou projektu je provedení průchodu podél polsko-české hranice na vzdálenost 24 a 60 km.
Průchod se uskuteční 14. ledna 2023 se startem a cílem na městském stadionu v Lubawce. Rádi vás informujeme, že jsme spustili registraci na lednové poutování. Podrobnosti najdete v pravidlech. Srdečně Vás zveme k účasti.
Projekt „Společné poutování polsko-českým pohraničí“ je spolufinancována Evropskou unií v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj a státním rozpočtem prostřednictvím Euroregionu Nysa.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace