Proběhlé akce

  zpět

Spuštění kašny u policie

Opravné a restaurátorské práce na kašně u policie byly dokončeny a v pátek 19. 11. v 15 h proběhne napouštění kašny. U této příležitosti proběhne neformální komorní akce, při které se budete moci setkat s kameníky, kteří na opravě pracovali, prohlédnout si speciální vanu, která byla do objektu umístěna, představíme také zajímavosti k historii tohoto objektu a na zahřátí si budete moci dopřát svařené víno.

Zastavte se, když půjdete kolem. Kašna byla rekonstruována v rámci projektu Aktivní pohraničí, č. projektu CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_008/0002729, z fondu mikroprojektů Euroregionu Glacensis v rámci programu Interreg V-A Česká republika - Polsko.

V rámci celého projektu připravuje žacléřské muzeum mapu města, která představí jednotlivé kašny a zdroje vody v Žacléři, přinese také zajímavosti k historii jednotlivých objektů. Mapa bude k dostání v žacléřském muzeu a infocentru od prosince.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace