Proběhlé akce

  zpět

Uzavírka Zlaté Olešnice bude o měsíc delší

V současné době probíhá oprava mostků a rekonstrukce vozovky na komunikaci I/16 Zlatá Olešnice – Bernartice. Povolení uzavírky silnice I/16 ve Zlaté Olešnici (a vedení objízdné trasy) je vydané do 17.10.2021.

Součástí této stavby měla být oprava mostu ev.č. 16-094A ve Zlaté Olešnici. Po obnažení konstrukce mostu byl však zjištěn havarijní stav mostu a plánovaná oprava mostu musí být nahrazena NOVOSTAVBOU. Na základě výše uvedeného byla na Odbor dopravy KÚ Khk předložena žádost o prodloužení povolení uzavírky silnice a objížďka tak potrvá s největší pravděpodobností až do 15.11.2021.

Pro Žacléř je prodloužení uzavírky nepříjemné, nutno ale podotknout, že při rekonstrukci hlavní silnice z Prkenného Dolu do Královce byla veškerá doprava svedena do sousedních obcí a obdobná situace nastane v nejbližších dvou letech, na kdy je plánována rekonstrukce silnice Prkenný Důl – Trutnov.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace