Proběhlé akce

  zpět

Vydejte se Po stopách polsko-českého pohraničí

Projekt s názvem "Po stopách polsko-českého pohraničí", který předložila obec Lubawka ve výzvě k předkládání žádostí do Fondu malých projektů Euroregionu Nisa v rámci programu Interreg Česko-Polsko 2021-2027, byl schválen k financování. Partnery projektu jsou obec Lubawka a město Žacléř, které mají dlouhou a bohatou tradici spolupráce.

"Po stopách polsko-českého pohraničí" je projekt zaměřený na integraci příhraniční komunity, poznávání Krkonoš a prohloubení spolupráce v oblasti kultury a sportu v euroregionu. V rámci projektu budou ve dnech 16.-17. prosince 2023 uspořádány pěší túry na čtyři různé vzdálenosti se startem a cílem na městském stadionu v Lubawce. Realizace projektu vyřeší problém malé znalosti příhraničních oblastí. Společná realizace aktivit rozšíří vzájemné vztahy mezi účastníky projektu a vytvoří základ pro další spolupráci v příhraniční oblasti. Projekt přispěje k navázání vztahů mezi obyvateli příhraničí a také k poznání jazyka příhraničního souseda.

 Přihlášky na pěší výlety naleznete na tomto odkazu: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8810

 Srdečně vás zveme k účasti!

 Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Nisa.

 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace