Proběhlé akce

  zpět

Vyražte na výlet za pohybem do Kamiennej Góry

Běžecký závod pro širokou veřejnost pořádá v sobotu 6. dubna město Kamienna Góra. V rámci partnerské spolupráce je připraven i bezplatný autobus pro účastníky ze Žacléře. Akce je spíše než na výsledky zaměřena na zdravý pohyb venku, proto je vhodná zejména pro rodiny s dětmi.

Pro ty pořadatelé připravují trasy v délce od 150 do 800 metrů. Pro starší generace je v nabídce vycházka nordic walking po okolí města. Nebude chybět občerstvení a dárky.

Přihlaste na zajímavou akci a využijte bezplatné nabídky. Přihlásit se můžete na telefonu 499 739 225, 608 830171 nebo na emailu muzeum@zacler.cz.

 

Společně na trase: Aktivně Polsko-Česká republika

Vedoucí partner - Gmina Miejska Kamienna Góra

Partner - Město Žacléř

Projekt propaguje zdravý životní styl a integraci polsko-české komunity pořádáním akcí: běžeckých závodů, typicky závodně zaměřených, a nordic walkingu s holemi. Přispívá k řešení problémů fyzické nečinnosti a sociální izolace, přispívá ke zlepšení zdraví a vazeb mezi lidmi z obou zemí. Závody se uskuteční 6. dubna 2024 v Kamenné Hoře na městském stadionu. Předpokládá se účast cca 250 závodníků, z toho 80 účastníků z ČR, v různých věkových kategoriích. Dospělí budou soutěžit v běhu na vzdálenost 10 km a také v otevřené soutěži v nordic walkingu na 5 km.

Cíl projektu: Popularizace pohybové aktivity obyvatel na obou stranách hranice a integrace polsko-české komunity.

Dopady:

 - Snížení nedostatku fyzické aktivity mezi obyvateli obou národů.

 - Posilování vazeb mezi občany z Polska a České republiky, bourání bariér a budování vzájemné důvěry. Díky organizací takovýchto soutěží se stávají místní sportoviště více oblíbenější a využívá je stále více lidí, což přispívá k popularizaci sportu v obou zemích.

Linki do zapisów:

bieg główny 10 km https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9278

10 km - szkoły ponadpodstawowe do 18 roku życia https://b4sportonline.pl/runmageddon/rmg_kamienna_gora_2024

5 km nordic walking https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6jCjUyermgVOyUxwaj92YWQBB4EDJaeWKa7oN_onBTg9NGg/viewform

Dzieci https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4P69YnKEAIQPzd6OMUelVn1gtY8S0fWaWnJymv9JOmr9hKw/viewform

 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace