Proběhlé akce

  zpět

Zábavné vzdělávání ve východních Krkonoších

Svazek obcí Východní Krkonoše projekt s názvem Zábavné vzdělávání na území východních Krkonoš. V rámci tohoto projektu vznikla publikace o regionu východní Krkonoše, vzdělávací pracovní sešit pro děti a pexeso.

Publikace je provázaná přes QR kódy na webové mapy, díky kterým je plánování výletu po východních Krkonoších ještě jednodušší. V publikaci se dozvíte spoustu informací a zajímavostí z fauny a flóry devíti obcích spadající do SOVK, pracovní sešit zase nabídne spoustu hádanek a křížovek pro děti. 

Publikace i pracovní sešit jsou pro obyvatele i návštěvníky východních Krkonoš k dostání zdarma na turistických informačních centrech.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Více informací o poskytovateli dotace naleznete na webových stránkách: www.mzp.cz a www.sfzp.cz.

 

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace