Proběhlé akce

  zpět

Zahájení cyklosezóny na Žacléřéřsku

Druhá květnová sobota bude opět patřit společnému zahájení cyklistické sezóny. Tradiční prvky jako termín, místo startu, cíl, občerstvení a dárek zůstávají, přesto nastane trochu změna, nebo spíš zpestření.

Všechna zajímavá přírodní zákoutí regionu již byla projeta několikrát, a tak se letos vydáme k dálnici. Přímo na česko-polské hranici máme totiž málo vídaný „přírodní úkaz“ v podobě kolmé hrany dálnice dále nepokračující. Tady bude čas na malou zastávku a tryznu českému stavebnictví, resp. přípravnému řízení. Připijeme černým pivem či kofolou a pojedeme dál.


Protože poslední část dálnice S3 zatím leží ladem, zkusíme po ní projet alespoň na kole, a to se nepovede každý den. I dále se po cestách většinou vedlejších budeme držet linie dálnice až před Kamiennou Góru, kde se otočíme a vyrazíme zpět do Prkenného Dolu. Celá trasa má cca 44 km, bude značená, letos i s možností stažení do navigace. Jakákoli úprava dle vlastní chuti, možností a potřeb je samozřejmě možná. Důležité je dorazit za ostatními do areálu Bret.


Takže neváhejte a dorazte. Čeká vás zajímavý výlet a občerstvení. Přihlásit se můžete telefonicky na čísle 724 790 372 nebo osobně v kanceláři starosty do 10. květnma 2024.

  webkamera

  videoreportáře

  hlášení závad

  odběr sms

Aktuální informace o dění ve městě přímo do vašeho mobilního telefonu.

  odebírat sms

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace